Fagkode Fagnavn Veiledere Prøve-kontrakt
HSAKT3 Aktivitørfaget Gunn Brekke-Solbakke Soufian Bajii
NAAKV3 Akvakulturfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
TPALU3 Aluminiumskonstruksjonsfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
HSAMB3 Ambulansefaget Gunn Brekke-Solbakke Soufian Bajii
BAANG3 Anleggsgartnerfaget Ann-Mari Rønning Beth Gundersen
BAAMF3 Anleggsmaskinførerfaget Else Breines Beth Gundersen
BAARL3 Anleggsrørleggerfaget Else Breines Beth Gundersen
BAASF3 Asfaltfaget Else Breines Beth Gundersen
ELAUT3 Automatiseringsfaget Karine Kopperud Ida Gløsen Josefsen
ELAVI4 Avionikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
RMBAK3 Bakerfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
BABAN3 Banemontørfaget Else Breines Beth Gundersen
HSBUA3 Barne- og ungdomsarbeiderfaget Gunn Elin Rolfsen Soufian Bajii
BABET3 Betongfaget Else Breines Beth Gundersen
TPBMK3 Bilfaget, lette kjøretøy Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPBTK3 Bilfaget, tunge kjøretøy Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPBLA3 Billakkererfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPBIP3 Bilpleiefaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DTBSM3 Bilsalmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPBSK3 Bilskadefaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DHBLD3 Blomsterdekoratørfaget Karine Kopperud Ine Eriksrud
DTBLY3 Blyglasshåndverkerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPBOR3 Boreoperatørfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
BABFB3 Brannforebygger Else Breines Beth Gundersen
BABRO3 Brønn- og borefaget Else Breines Beth Gundersen
TPBRE3 Brønnfaget, elektriske kabeloperasjoner Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPBRH3 Brønnfaget, havbunnsinstallasjoner Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPBKO3 Brønnfaget, komplettering Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPBKV3 Brønnfaget, kveilerøroperasjoner Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPBRM3 Brønnfaget, mekaniske kabeloperasjoner Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPBRS3 Brønnfaget, sementering Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DTBUN3 Bunadtilvirkerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTBNT3 Buntmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
RMBUT3 Butikkslakterfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
BABDR3 Byggdrifterfaget Else Breines Beth Gundersen
DTBKF3 Bøkkerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPBMF3 Børsemakerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPKAR3 Chassispåbyggerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPCNC3 CNC-maskineringsfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
ELDAT3 Dataelektronikerfaget Karine Kopperud Ida Gløsen Josefsen
TPDKO3 Dimensjonskontrollfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
ELDRF3 Dronefaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
NADYR3 Dyrefaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
ELELE3 Elektrikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
ELERF3 Elektroreparatørfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
ELEMO3 Energimontørfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
ELEOP3 Energioperatørfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
RMEKF3 Ernæringskokkfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
BAFEI3 Feierfaget Else Breines Beth Gundersen
RMFVF3 Ferskvarehandlerfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
DTFIL3 Filigransølvsmedfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPFMK3 Finmekanikerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
NAFFA3 Fiske og fangst Ann-Mari Rønning Frode Solum
BAFJE3 Fjell- og bergverksfaget Else Breines Beth Gundersen
ELFUO3 Fjernstyrte undervannsoperasjoner Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
ELFMO4 Flymotormekanikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
ELFST4 Flystrukturmekanikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
ELFSY4 Flysystemmekanikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
DTFGY3 Forgyllerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DHFTG3 Fotograffaget (utgår) Ann-Mari Rønning Asad Naveed
FDFRI3 Frisørfaget Karine Kopperud Asad Naveed
BAFUN3 Fundamenteringsfaget Else Breines Beth Gundersen
NAGAR3 Gartnerfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
TPGRV3 Garverifaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DTGIP3 Gipsmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPGVF3 Gjenvinningsfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DTGTL3 Gjørtlerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTGBF3 Glassblåserfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
BAGLA3 Glassfaget Else Breines Beth Gundersen
DHGLH3 Glasshåndverkerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPGPT3 Grafisk produksjonsteknikk Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DTGRF3 Gravørfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTGUL3 Gullsmedfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
NAHAV3 Havbruksteknikkfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
ELHEI3 Heismontørfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
HSHEA3 Helsearbeiderfaget Gunn Brekke-Solbakke Soufian Bajii
DTHSK3 Herreskredderfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
NAHST3 Hestefaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
TPHJU3 Hjulutrustningsfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DTHMD3 Horn-, bein- og metallduodjifaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
NAHVS3 Hovslagerfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
DTHBB3 Håndbokbinderfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTHVF3 Håndveverfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
NAIAN3 Idrettsanleggsfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
SSIDT3 IKT-driftsteknikerfaget (utgår) Ann-Mari Rønning Asad Naveed
SSISF3 IKT-servicefaget (utgår) Ann-Mari Rønning Asad Naveed
SSITU3 IKT-tjenesteutviklerfaget (utgår) Ann-Mari Rønning Asad Naveed
RMIMP3 Industriell matproduksjon Ann-Mari Rønning Frode Solum
TPIOV3 Industriell overflatebehandling Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPISK3 Industriell skotøyproduksjon Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
BAIMF3 Industrimalerfaget Else Breines Beth Gundersen
TPIME3 Industrimekanikerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPIMO3 Industrimontørfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPIOM3 Industrioppmålingsfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPIRL3 Industrirørleggerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPISN3 Industrisnekkerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPISM3 Industrisømfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPITA3 Industritapetsererfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPITF3 Industritekstilfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPIFT3 Industritekstilfaget, farging, trykking og etterbehandling Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPFIR3 Industritekstilfaget, fiskeredskap Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPIGS3 Industritekstilfaget, garnframstilling Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPITR3 Industritekstilfaget, trikotasje Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPIVE3 Industritekstilfaget, veving Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
IMIHP3 Innholdsproduksjonsfaget Ann-Mari Rønning Asad Naveed
RMIKO3 Institusjonskokkfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
BAISL3 Isolatørfaget Else Breines Beth Gundersen
IMITD3 IT-driftsfaget Ann-Mari Rønning Ine Eriksrud
IMIUV3 IT-utviklerfaget Ann-Mari Rønning Ine Eriksrud
DTKER3 Keramikerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPKJP3 Kjemiprosessfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DTKJD3 Kjole- og draktsyerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
RMKSK3 Kjøttskjærerfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
RMKOK3 Kokkfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
DTKBB3 Komposittbåtbyggerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
RMKON3 Konditorfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
SSKAD3 Kontor- og administrasjonsfaget (utgår) Nana Smith Ine Eriksrud
DTKST3 Kostymesyerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPKLO3 Kran- og løfteoperasjonsfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
ELKUL3 Kulde- og varmepumpemontørfaget (utgår) Karine Kopperud Ida Gløsen Josefsen
ELKVP3 Kulde- og varmepumpeteknikkfaget Karine Kopperud Ida Gløsen Josefsen
DTKRV3 Kurvmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPLAB3 Laboratoriefaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPLMM3 Landbruksmaskinmekanikerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
BALIM3 Limtreproduksjonsfaget Else Breines Beth Gundersen
TPLOG3 Logistikkfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
ELLSM3 Låsesmedfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
BAMOT3 Maler- og overflateteknikkfaget Else Breines Beth Gundersen
BAMAL3 Malerfaget Else Breines Beth Gundersen
ELMEL4 Maritim elektrikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
TPMIR3 Maritim innredning Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
FDMPM3 Maskør- og parykkmakerfaget Karine Kopperud Ine Eriksrud
TPMTS3 Matrosfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
IMMDF3 Mediedesignfaget Ann-Mari Rønning Asad Naveed
DHMGR3 Mediegrafikerfaget (utgår) Ann-Mari Rønning Asad Naveed
IMMET3 Medieteknikkfaget Ann-Mari Rønning Asad Naveed
TPMOB3 Modellbyggerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DTMOD3 Modistfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPMOM3 Motormannfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPMME3 Motormekanikerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPMSY3 Motorsykkelfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
BAMFF3 Murer- og flisleggerfaget Else Breines Beth Gundersen
BAMUR3 Murerfaget Else Breines Beth Gundersen
DTMSF3 Møbelsnekkerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTMBT3 Møbeltapetsererfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DHNAU3 Nautisk instrumentmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPNDT3 NDT-kontrollørfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
ELOPT3 Optronikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
DTORG3 Orgelbyggerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
HSORT3 Ortopediteknikkfaget Gunn Brekke-Solbakke Soufian Bajii
TPPLF3 Plastfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPPLM3 Plastmekanikerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPPLA3 Platearbeiderfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPPOM3 Polymerkomposittfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
HSPOR3 Portørfaget Gunn Brekke-Solbakke Soufian Bajii
ELPRO3 Produksjonselektronikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
TPPRT3 Produksjonsteknikkfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
FDPFD3 Profileringsdesignfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
RMPMF3 Pølsemakerfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
NAREI3 Reindriftsfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
SRRLV3 Reiselivsfaget Ann-Mari Rønning Ine Eriksrud
BAROF3 Renholdsoperatørfaget Else Breines Beth Gundersen
DTREP3 Repslagerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
SSRES3 Resepsjonsfaget Ann-Mari Rønning Ine Eriksrud
TPRSD3 Reservedelsfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
BARLF3 Rørleggerfaget Else Breines Beth Gundersen
SRSLG3 Salgsfaget Nana Smith Ine Eriksrud
DTSAL3 Salmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTSEI3 Seilmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPSGR3 Serigrafifaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
SRSOA3 Service- og administrasjonsfaget Nana Smith Ine Eriksrud
RMSER3 Servitørfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
ELSIG3 Signalmontørfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
SRSIK3 Sikkerhetsfaget Nana Smith Ine Eriksrud
RMSMH3 Sjømathandlerfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
RMSMP3 Sjømatproduksjon Ann-Mari Rønning Frode Solum
DTSPD3 Skinn- og pelsduodjifaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPSMK3 Skipsmotormekanikerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
NASKF3 Skogfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
DTSKO3 Skomakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
RMSLF3 Slakterfaget Ann-Mari Rønning Frode Solum
DTSME3 Smedfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
BASNE3 Snekkerfaget Else Breines Beth Gundersen
BASTE3 Steinfaget Else Breines Beth Gundersen
BASTI3 Stillasbyggerfaget Else Breines Beth Gundersen
DHSTU3 Storurmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTSTR3 Strikkefaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPSTF3 Støperifaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPSVE3 Sveisefaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
TPSMF3 Sykkelmekanikerfaget Ann-Mari Rønning Asad Naveed
DTSLV3 Sølvsmedfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
BATAK3 Tak- og membrantekkerfaget Else Breines Beth Gundersen
DTTKS3 Taksidermistfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
ELTAV3 Tavlemontørfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
DTTED3 Tekstilduodjifaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPTSR3 Tekstilrensfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
ELTEL3 Telekommunikasjonsmontørfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
TPTEP3 Termoplastfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
ELTOG3 Togelektrikerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
DTTRB3 Trebåtbyggerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTTDR3 Tredreierfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTTRD3 Treduodjifaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
BATLT3 Trelast- og limtreproduksjonsfaget Else Breines Beth Gundersen
BATLF3 Trelastfaget Else Breines Beth Gundersen
DTTSK3 Treskjærerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
BATBY3 Trevare- og bygginnredningsfaget Else Breines Beth Gundersen
TPTLM3 Truck- og liftmekanikerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
BATMF3 Tømrerfaget Else Breines Beth Gundersen
DTVHD3 Ull- og garnduodjifaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
DTURM3 Urmakerfaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
TPVAF3 Vaskerifaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
BAVOA3 Vei- og anleggsfaget (utgår) Else Breines Beth Gundersen
BAVOV3 Veidrift- og veivedlikeholdsfaget Else Breines Beth Gundersen
BAVBL3 Ventilasjons- og blikkenslagerfaget (utgår) Else Breines Beth Gundersen
ELVEN3 Ventilasjonsteknikkfaget Karine Kopperud Ida Gløsen Josefsen
TPVER3 Verktøymakerfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed
DHVHD3 Veve- og håndstrikkeduodjifaget Sharmila Haugen Ine Eriksrud
ELVIK3 Viklerfaget Malin Orfjell Ida Gløsen Josefsen
TPYRK3 Yrkessjåførfaget Gunn Elin Rolfsen Asad Naveed